مرور رده

جهان سینما

کارتون های ترسناک دهه ۶۰

کارتون های ترسناک دهه ۶۰ یادآور بسیاری از خاطرات تلخ و شیرین تلویزیون ایران است. در این پست از مجله آبی با کارتون های ترسناک دهه ۶۰ آشنا میشوید.

چرا شهاب حسینی درگیر حاشیه های کرونایی شده است؟

شهاب حسینی ستاره سینمای ایران در چند وقت اخیر دچار حواشی متعددی شده از اجرای ضعیف در برنامه همرفیق ، صحبت درمورد سریال پربیننده شهرزاد و حالا واکسن زدن او در آمریکا، در این مطلب به روزهای پربحث این ستاره می پردازیم.

نقد و بررسی سریال سیاوش

نمی‌دانم این را شنیده‌اید یا نه، اما بازیگری همچون برت پیت برای بازی در فیلم باشگاه مشت‌زنی که سال ۱۹۹۹ ساخته شد، درصد چربی بدنش را به عددی نزدیک ۵ درصد رساند؟ می‌دانید این میزان چربی در بدن آدم‌های عادی یعنی چه؟ یعنی مرگ. او در این فیلم…

عصر جدید شبیه پرشین گات تلنت

در تمام دنیا برنامه‌هایی با هدف استعدادیابی مردم در زمینه‌های مختلف ساخته می‌شوند. در زمانه‌ای که رسانه‌ها به سمت تولید برنامه‌های تعاملی رفتند، یکی از مهم‌ترین اشکال آن‌ها همین شو‌های استعدادیابی بود.

چند پیشنهاد برای یک آخر هفته فرهنگی

در اینجا چند پیشنهاد فرهنگی برای شما داریم برگرفته از صفحه اینستاگرام «جعبه»، این هشتمین بسته‌ی پیشنهاد‌های فرهنگی و هنری ما برای تعطیلات آخر هفته‌ی شماست. بسته‌هایی پر از پیشنهاد فیلم، کتاب، پادکست و ...