مرور رده

دیجیتال

برند های یاهو و AOL فروخته شدند

شرکت وریزون کامیونیکیشنز در قراردادی به ارزش پنج میلیارد دلار، کسب و کار رسانه ای خود که شامل برندهای نمادین یاهو و AOL را فروخت و به فعالیت گران و ناموفق در دنیای رسانه و تبلیغات پایان داد.

اضافه شدن قابلیت استفاده از یک حساب کاربردی در چند دستگاه

استفاده از یک اکانت در چند دستگاه یک قابلیت کاربردی در تلگرام به حساب میاد اما این یه ضعف بزرگ برای واتساپ به حساب میاد که پشتیبانی نمی کند اما خبرهای جدید نشان میدهد که این امکان به زودی اضافه میشود.

بهترین گوشی های موبایل سال ۱۳۹۹

سال ۱۳۹۹ برای بازار موبایل سال پر فراز و نشیبی بود. در نیمه اول سال قیمت گوشی‌ها آنقدر بالا و پایین داشت که گاه حتی در عرض چند هفته، تا چند میلیون تومان تغییر می‌کرد. در این مطلب می‌خواهیم نگاهی داشته باشیم به بهترین گوشی های موبایل سال…

کندی اینترنت بعد از ۹ شب، عمدی است؟

کندی و اختلال در اینترنت کیفیت کشور مسئله امروز و دیروز نیست. مدتهاست که کاربران و کسب‌وکارها با این مسئله دست و پنجه نرم می‌کنند. در هفته‌های اخیر اما ماجرا به اختلال شدید اینترنت در ساعت۲۱ به بعد مربوط بود که به‌تدریج باعث گسترش اعتراض…

اینفلوئنسر‌ها از کجا آمدند؟

این روز‌ها تبلیغات دهندگان و صاحبان کالا و خدمات به اهمیت استفاده از قدرت شبکه‌های اجتماعی و سایر ابزار‌های آنلاین برای بازاریابی و ارتباط با مشتریان به صورت غیرمستقیم پی برده‌اند.